TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST W NASZYM ZAKRESIE

Zapraszamy Państwa do naszych biur, aby zapoznać się z ofertą wszystkich największych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Naszym Klientom przedstawiamy do wyboru produkty w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, rolnych, a także ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenia
Majątkowe

Mieszkanie czy dom to najważniejsze miejsce w życiu. To tutaj odpoczywasz, to ono zapewnia Ci schronienie i poczucie bezpieczeństwa. Nasza pomoc w doborze ubezpieczenia pomoże Ci zadbać o Twoje dobra.

Ubezpieczenie
Turystyczne

Warto pomyśleć nad ubezpieczeniem kosztów leczenia za granicą. Niespodziewana choroba czy nagły wypadek mogą pokrzyżować nasze plany. Zaoferujemy Państwu ubezpieczenie, które zaoszczędzi niepotrzebnego stresu oraz kosztów.

Kup polisę Online

Ubezpieczenie
Rolne i Uprawy

Ubezpieczenie rolne to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne powyżej 1ha. Zapraszamy tez do ubezpieczenia upraw, które skierowane jest do rolników, którzy pobierają dopłaty bezpośrednie.

Ubezpieczenie
Komunikacyjne

Nasza szeroka oferta ubezpieczeń zapewni Ci pełen wachlarz ochrony w każdej trudnej sytuacji. Oferujemy obowiązkowe ubezpieczenia OC, ale także AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie od utraty zniżek i wiele innych.

Ubezpieczenie
na Życie, NNW

Polisa na życie czy NNW zapewnia ubezpieczonemu wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczenia te w zależności od wyboru zakresu zabezpieczą Twoje życie i zdrowie oraz Twoich bliskich. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać polisę, która spełni Twoje oczekiwania.

Kup polisę Szkolną Online

Ubezpieczenie
Firmowe

Dobre ubezpieczenie firmy czy przedsiębiorstwa to ubezpieczenie kompleksowe. Dzięki niemu przedsiębiorca minimalizuje lub eliminuje wiele ryzyk, które mogą sparaliżować bieżącą działalność firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Gudz Ubezpieczenia zaprasza Państwa do swoich biur w Namysłowie. Z chęcią doradzimy i dobierzemy ubezpieczenie, które spełni Państwa oczekiwania.

Polityka prywatności

Ubezpieczenia

  • Majątkowe
  • Turystyczne
  • Na życie, NNW
  • Komunikacyjne
  • Rolne i Uprawy
  • Firmowe

DANE KONTAKTOWE

ul. Dubois 2 B
ul. Reymonta 65B lok 2

Zadzwoń: 500 879 511 Napisz:
wojciechgudz.ubezpieczenia@wp.pl